Henkilöstö

Ari Rinne

ari.rinne@kiinteistokolmio.fi
050 516 7799
Kiinteistönvälittäjä, LKV Kaupanvahvistaja

Olli Lehti

olli.lehti@kiinteistokolmio.fi
0400 828 699
Kiinteistömyyjä

Heikki Tuomisto

heikki.tuomisto@kiinteistokolmio.fi
0500 535 560
Kiinteistönvälittäjä, LKV
Kiinteistökolmio Liisa Laaja

Liisa Laaja

liisa.laaja@kiinteistokolmio.fi
0400 783 787
Kiinteistömyyjä
Kiinteistökolmio Esa Mattila

Esa Mattila

esa.mattila@kiinteistokolmio.fi
040 820 7249
Kiinteistömyyjä, KiAT

Hannamari Lehtinen

hannamari.lehtinen@kiinteistokolmio.fi
0500 127 863
Kiinteistönvälittäjä, LKV

Matti Kuosa


050 387 2540
Kiinteistömyyjä
Kiinteistökolmio Esa Lindgren

Esa Lindgren

esa.lindgren@kiinteistokolmio.fi
0400 122 261
Kiinteistönvälittäjä, LKV Kaupanvahvistaja
Kiinteistökolmio Marja Tiainen

Marja Tiainen

info@kiinteistokolmio.fi
02 723 7300
Myyntisihteeri

Ota yhteyttä

Yhteydenoton aihe

Haluan, että minuun otetaan yhteyttä